Hakkımızda

Azimut Solar Güneş Enerji Sistemleri A.Ş.

Odağımızda müşteri var,

Azimut Solar Enerji Sistemleri A.Ş., 2016 yılında kurulan bir şirket olarak, Avrupa normlarına uygun güneş enerjisinden elektrik üretme hizmetleri sunmaktadır. Elektrik, inşaat ve enerji verimliliğini artıran yazılım mühendislikleri konularında uzmanlaşmış ekibimizle, Türkiye'nin güneş enerjisi potansiyelinden en iyi şekilde yararlanmasını hedefliyoruz.

İstanbul, İzmir, Tekirdağ ve Bodrum hattı boyunca geniş bir coğrafyada hizmet vermekteyiz. Bu bölgelerdeki müşterilerimize güneş enerjisi sistemlerinin kurulumu, bakımı ve yönetimi konularında profesyonel destek sağlıyoruz. Amacımız, Türkiye'nin enerji bağımsızlığına katkıda bulunmak ve güneşin sınırsız enerji kaynağından ülkemizin faydalanmasını en üst düzeye çıkarmaktır.

Çevre dostu ve sürdürülebilir enerji kaynaklarının öneminin bilincinde olarak, projelerimizde yüksek verimlilik ve kalite standartlarını benimsemekteyiz. Kullandığımız ekipmanlar, dünya çapında bilinen ve güvenilir markaların ürünleridir. Ayrıca, enerji verimliliğini izlemeye ve optimize etmeye yönelik yazılım çözümleri ile enerji üretimini daha etkin hale getiriyoruz.

Azimut Solar Enerji Sistemleri A.Ş. olarak, müşteri memnuniyetini ön planda tutarız. İş ortaklarımız ve müşterilerimizle sürekli iletişim halinde olarak, ihtiyaçlarını anlamaya ve en uygun çözümleri sunmaya çalışırız. Satış sonrası hizmet ve destek konularında da özenle hareket ediyor, güneş enerjisi sistemlerinin uzun ömürlü ve verimli çalışmasını sağlamayı amaçlıyoruz.

Şirket Politikamız;

=> "TÜRKİYE kazanırsa biz kazanırız." sloganı ile kendimizi sürekli geliştirmeyi,

=> Müşteri taleplerini "KALİTELİ, EKONOMİK VE HIZLI" yanıtlamak için çalışmayı,

=> Çalışanlarımız ve tedarikçilerimizle, önceliğimizin "İŞ GÜVENLİĞİ ve KALİTE" olmasını,

=> ÇEVREYE , DOĞAYA ve YASALARA saygı içinde üretmeyi,

=> Ve düzenli olarak bu prosesleri gözden geçirip, "İYİLEŞTİRME" yi politikamız olarak belirledik.

 

Çatı üstü, arazi, soğuk hava depo çatısı, ortak alan, iş yeri, tarımsal alanlar ve açık otopark gibi alanlarda güneş enerjisi ve yenilenebilir enerji sistemleriyle enerji üretimi konusunda uzmanlaşmış olan firmamız, Lisanssız ve Lisanslı Elektrik Üretimi kapsamında güneş enerjisine dayalı üretim tesislerini (GES santralleri) ve enerji depolama sistemlerini başta olmak üzere tüm yenilenebilir enerji sistemlerini inşa etmektedir.

Tüm dünya genelinde enerji depolama sistemlerinin gelişmelerini yakından takip ediyor, verimli şebekeden bağımsız projeler üzerinde çalışmalar yürütüyoruz. Öz tüketim ve mahsuplaşma sistemine dayalı çatı üstü GES projeleri dizayn etmekteyiz.

Kullandığımız ekipmanlar, dünya markalarının yüksek kaliteli ürünleridir. Müşterilerimize neden iyi ekipman kullandığımızı proje detaylarında açıklıyoruz.

İyi hizmet, kalite ve satış sonrası desteğin önemini vurgulamak adına çalışmalarımızı sürdürmekteyiz. Türkiye'nin 2023 hedeflerine ulaşması için enerji bağımsızlığına katkı sağlamayı amaçlamaktayız.

Enerji bağımsızlığına ulaşarak Türkiye'nin kazanmasını hedefliyoruz, çünkü Türkiye kazandığında biz de kazanırız...