İşyeri

Solar Çatı Güneş Enerji İşyeri Sistemleri

5C, 5Ç veya 5H maddesi hükümlerinde başvuru yapabilmeye uygun tesisin kurulumunu yapıyoruz. Fazla enerjinin tamamını, geçen yıl aynı dönemin tüketimi oranı kadar. 10 yıl boyunca sisteme satıyorsunuz.

Şimdi Arayın...

Bilgi için: 0 232 388 10 40

Solar Güneş Enerji İşyeri Sistemleri Çatı Uygulaması
Solar Güneş Enerji İşyeri Sistemleri Çatı Uygulaması

"Elektrik tüketim bedelleri işletmenizin maliyetlerini her zaman yüksek tutar."

Gelin sizin de işletmenize özel çözüm sunalım. Rekabette üstünlük sağlayacak maliyette tasarruf kaynaklarını kullanmanıza fırsat yaratalım.

Soğuk hava deposu GES  çatı, ticari şirketler, tarımsal alanlar, tarımsal sulama alanları, tavuk yetiştiricileri, bal üreticileri, çiftlikler, kamu daireleri, okullar ve daha fazlası için kendi temiz enerjinizi üretin. İster şebekeye bağlı (on-grid) isterseniz öz tüketim modeline uygun (hibrit) veya şebekeden bağımsız (off-grid) çözümleri kullanın, kullandırın. Hem elektrik faturalarından kurtulun hem de yarınlara temiz dünya bırakın.

Üstelik finansman olanakları ile,

"Sürdürülebilir Enerji Finansman Programları"

5 Milyon EUR’ ya kadar olan kredi başvurusu yapabilirsiniz.

thinkingAzimut Solar Enerji size nasıl yardımıcı olur ?

Danışmanımız solar enerjinin önümüzdeki 25 yıl içinde kar sağlayacak, elektrik faturalarından kurtulacağınız bu sistemi anlatmak için basit bazı bilgileri sizden ister. Mümkünse çatı veya arsanın uydu görüntüsünü almanız için size yardımcı olur. Gelen bilgilere göre birinci seviyede ön proje teklifi hazırlanır.

Ön teklif sonrası onay verirseniz sistemin kurulacağı yeri incelemek, arsa veya çatınıza daha yakından bakmak için sizi ziyarete geliriz.

Daha sonra ikinci seviye proje teklifi hazırlanır. EPC (Engineering, Procurement and Construction) hizmetlerini ayrı ayrı değerlendiririz. Bu unsurları sırasıyla hazırlarız,

Mühendislik;

Projenizin tüm detay içerikleri; sistem kurulumu, tek hat şeması, topraklama, kablo güzergahları vb. çizimleri hazırlarız. Bürokratik süreçlerin takibi için danışmanlık sağlarız.

Tedarik;

Projenize uygun olacak (kWp başına en iyi sonuç) solar panel, inverter, konstrüksiyon, kablo, panolar vb. mal tedariği için süre ve maliyet hesapları yaparız. Değerlendirmeleri Türkiye'nin o anki GES projesi kurulumu için en fayda sağlayacak şekilde planlarız. Proje hazırlığında en az iki planlama yapılarak anlık değişimlerden yatırımcının etkilenmemesi için çalışırız.

Kurulum;

Mühendislik ve Tedarik çıktılarından elde edilen sonuçlara göre kurulum planları yapılmış fiziki ortama kurulumlarını tamamlarız.

Artı değerler sunarız;

Kurulum sonrası bakım hizmetleri ve uzaktan yönetim hizmetleri verir veya tedariğini gerçekleştiririz.

Paneller zaman içinde oluşan toz ve partiküllerden etkilenir bu da ortalama %30 verim kaybına neden olur
Paneller zaman içinde oluşan toz ve partiküllerden etkilenir bu da ortalama %30 verim kaybına neden olur

Solar Güneş Enerji İşyeri Sistemleri

telemarketerBiz sizi arayalım

*Sistem Tercihiniz ?:

*Aylık ortalama elektrik faturanız ?

*Ad Soyad

*Email

*Telefon