BYD Türkiye Pil Teknik Destek

byd-servis
BYD özel servis – Lityum pil teknik servisi – Türkiye byd pil teknik özel servis.

Taleplerinize, 24 saat içinde dönüş sağlanır.

*Ad Soyad

*Email

*Telefon

*Byd Pil Model Mutlaka Yazınız !

*İnverter Markasını Mutlaka Yazınız !

 

HVS 5.1 , HVS 7.7 , HVS 10.2 , HVS 12.8 ,  HVM 8.3, HVM 11. , HVM 16.6 ,  HVM 19.3  ,  HVM 22.1

HVS, HVM , LVS, LVL BYD Battery-Box Premium , BYD özel servis türkiye , Service Guideline and Checklist

 

Yedekleme ve Şebeke Dışı

Şebekeden bağımsız uygulamalar ve acil durum güç kapasitesi Battery-Box için sorun teşkil etmez. Yüksek deşarj kapasitesi, elektrik şebekesinden bağlantısız çalışmaya izin verir. Proje ister uzak bir kabine güç sağlıyor, isterse hassas yükler için yedek olarak kullanılsın, BYD sizin için doğru depolamaya sahiptir.

Öz Tüketim Optimizasyonu

Yenilenebilir enerjinin kendi kendine tüketimi gelecek. Dünyada yenilenebilir üretim teşvikleri azaldıkça ve elektrik fiyatları yükseldikçe kendi ürettiğiniz enerjiyi tüketmek daha ekonomik hale geliyor.

Herhangi Bir Uygulama

Tek ailelik evden ticari uygulamalara kadar, tasarlayabiliyorsanız, inşa etmek için Pil Kutusunu kullanabilirsiniz. Bir kurulumcu olarak aynı ortak yapı taşıyla çalışmak, ancak bunu müşterilerinizin ihtiyaçlarına göre uyarlamak istiyorsunuz. Hatta ürünün ömrü boyunca istediğiniz zaman küçük başlayabilir ve kapasite artırabilirsiniz.

BYD’nin LFP Pilleri

BYD’nin kobalt içermeyen Lityum Demir Fosfat (LFP) pili, maksimum güvenlik, kullanım ömrü ve gücü garanti eder. Sağlam kimya ve evrensel tasarım, dünya çapında çok çeşitli sıcaklıklarda ve alanlarda çalışabilir.
Bu kaynak metin hakkında daha fazla bilgi
Ek çeviri bilgileri için kaynak metin gerekli
Geri bildirim gönder
Yan paneller

 

Pil Kutusu Premium HVS

Bir Battery-Box Premium HVS, 5,1 ila 12,8 kWh kullanılabilir kapasite elde etmek için seri olarak bağlanan 2 ila 5 HVS akü modülünden oluşur. Ek olarak, 3 adede kadar aynı Battery-Box Premium HVS’nin doğrudan paralel bağlantısı, maksimum 38,4 kWh kapasiteye izin verir. Daha sonra HVS modülleri veya paralel HVS yığınları ekleyerek ölçekleme yeteneği.

HVS 5.1

HVS 7.7

HVS 10.2

HVS 12.8

Pil Kutusu Premium HVM

Bir Battery-Box Premium HVM, 8,1 ila 21,7 kWh kullanılabilir kapasite elde etmek için seri olarak bağlanan 3 ila 8 B-Plus HVM 2.71 akü modülünden oluşur. Ek olarak, 3 adede kadar aynı Battery-Box Premium HVM’nin doğrudan paralel bağlantısı, maksimum 65,0 kWh kapasiteye izin verir. Herhangi bir zamanda HVM modülleri veya paralel HVM yığınları ekleyerek ölçeklendirme yeteneği.

HVM 8.3

HVM 11.0

HVM 13.8

HVM 16.6

HVM 19.3

HVM 22.1

Pil Kutusu Premium HVL ABD

Bir Battery-Box Premium HVL, 12 ila 32 kWh kullanılabilir kapasite elde etmek için seri olarak bağlanan 3 ila 8 HVL akü modülünden oluşur. Daha sonra HVL modülleri ekleyerek ölçekleme yeteneği.

HVL 12.0

HVL 16.0

HVL 20.0

HVL 24.0

HVL 28,0

HVL 32.0